Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 30-40 ezer ft közt, zene...

30-40 ezer ft közt, zene készítésre inkább vegyek egy olcsóbb studio monitort, vagy egy minőségibb hifi berendezést?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 23:19
 1/7 Osynho ***** válasza:
Minőségibb hifi berendezést nem kapsz 30-40 ezer Ft között. A te esetedben talán egyszerűbb (és jobb) megoldás egy aktív stúdió monitor pár.
2015. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és tudnál esetleg példát mutatni melyiket érdemes?
2015. febr. 16. 10:27
 3/7 Osynho ***** válasza:
Hááát, sajnos ezekben nem vagyok otthon annyira. Öcsémnek volt egy pár Behringer monitorja, ami elment, de nem volt valami nagy szám, aztán vett egy pár Krk-t, na abban volt dög rendesen. :) Kis mérete ellenére olyan dinamikusan szólt, hogy nem is hittem volna el, ha nem látom élőben. Aztán váltott klasszikus hifi felszerelésre, mert zenehallgatásra azért továbbra se monitor hangfalakat érdemes venni.
2015. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minőségibb stúdió monitort vegyél.

Genelec legolcsóbb típusait javaslom, bár a becélzott ár háromszorosánál kezdődnek.

Ha tényleg csak ennyi lé van, akkor vegyél egy profi stúdió fejhallgatót, ennyiért már kapsz alsó-középkategóriásat. Ha csendes környezetben dolgoznál, akkor inkább nyitottat, szebb a hangja.

2015. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy belépő szintű hi-fi cucc éppen kijöhet 50 ből használtan!!
2015. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az zenehallgatásra való, nem zenekészítésre.
2015. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

40 ért én Alesis elevate 5-öt vettem. Nem bántam meg.

Kicsi, aktív, 2*40 W. Nagyon szépen szól.

Már tv nézéshez is ezt használom.

2015. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!