Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mosógépnek lehet baja? Vagy...

A mosógépnek lehet baja? Vagy mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár alkalommal azt vettem észre, hogy mosás után egyes ruháknak dohos szaga van, míg a többinek finom öblítőillata. Pedig a szennyestartóban nem lesznek vizesek, és nem is áll benne semmi hetekig, és mégis, ugyanazon az adagon belül mindig van pár dohos szagú ruha, teregetésnél nagyon érezni. Ja, és mindig azonnal kiteregetek, ha végzett a gép, szóval ez sem lehet az ok.


A mosógépet már kitisztítottam, ecetes vízzel átmostam több alkalommal is, mégsem szűnt meg a probléma.

Ha a mosószer és/vagy az öblítő lenne rossz minőségű, akkor gondolom az összes ruha büdös, dohos lenne, nem csak néhány.


Mitől lehet ez, van valakinek ötlete?



2015. febr. 27. 08:32
 1/2 szántóvető ***** válasza:
100%
arra tudok gondolni hogy megáll valamennyi víz a mosógépben és benne marad.le kéne venni a csövet a leeresztő csonkról és megpróbálni kitakarítani,lehet hogy van ott felgyülemlett trutyi.
2015. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos az ecetes és egyéb átmosás ilyenkor már nem segít, mivel csak az amúgy is tiszta felületeket mosod át. Valóban a gumicsöveket kell levenni és kitisztítíni, befolyócsővel együtt, ami a mosószer adagolóból engedi befelé a vizet. Továbbá ki kell venni a mosószer adagolót és kitisztítani, abban is sok mocsok lerakódik.
2015. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!