Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux mosó-szárítógépen...

Villámcsapás kérdése:

Electrolux mosó-szárítógépen extra öblítés bekapcsolása?

Figyelt kérdés

Abban szeretném segítségeteket kérni, hogy be tudjam kapcsolni mosó-szárítógépemen (EWW 167580 W) az extra öblítés funkciót.


A magyar nyelvű használati útmutató 10. oldala szerint: "az opció bekapcsolásáshoz nyomja meg egyszerre az 5 és 6 gombokat néhány másodpercre".


Amennyiben ezt elvégzem, csak a hangjelzés kapcsolódik be, a 8. oldalon leírtak szerint, ahol szintén ennek a két gombnak a megnyomására utasít a hangjelzés bekapcsolásához a kézikönyve, de nekem nem a hangjelzésre, hanem az extra öblítésre lenne szükségem.


Logikusan két gomb kombinációja, csak egyféle funkciót kapcsolhat ki és be, jelen esetben ez a hangjelzés.


Hogyan tudom bekapcsolni, melyik másik két gomb kombinációjával (bár szerintem már mindet kipróbáltam) az extra öblítést?


A szakszerviz még nem válaszolt a levelemre.


Van valakinek ilyen gépe?


2015. márc. 17. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A leírás szerint hosszan 6mp a hang jelzést,röviden nyomva

az öblítést kapcsolja.

2015. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Természetesen rövidebb ideig is próbáltam, de nem jelenik meg az extra öblítés ikon és a funkció sem aktiválódik.
2015. márc. 18. 09:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben kaptam választ a márkaszerviztől is. Szoftverfrissítést javasoltak.
2015. márc. 18. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!