Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért néz így ki a tányér a...

Miért néz így ki a tányér a mosogatógép használata után? (képek)

Figyelt kérdés

Eddig Somat márkájú port használtam, most váltottam Lidl-s tablettára. Mindennel fel van töltve a gép (só, folyékony szer). Egy hete, hogy átmostam a szűrőjét is, próbáltam minden hibaforrást kizárni, de így néznek ki a tányérok. Mégis mi lehet a gond?



[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



2015. ápr. 8. 22:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És miért nem mutatja a képet????
2015. ápr. 8. 22:54
 2/14 anonim válasza:
Nem jó linket másoltál.
2015. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja.. nem jók a linkek. Pedig kíváncsi lennék azokra a tányérokra :)
2015. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nekem is vmi bibi van vele a poharak se olyan szépek mintha vizköves vizcseppes maradna szűrőt mostam van só minden benne..talàn a tabletta lesz rossz olyan van aminek leolvad a csomagolàsa.
2015. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Remélem, így már jó lesz: [link]
2015. ápr. 9. 08:27
 7/14 A kérdező kommentje:
Mégegy: [link]
2015. ápr. 9. 08:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha vízzel lejön, akkor túl sok öblítőt adagol a gép, annak van ilyen fehér lerakódása. Egyébként én sok öblítőt próbáltam, sok adagolás beállítással, de vagy vízkőcseppes maradt, vagy öblítőmaradványos. Én a mosogatógépben ecetet használok öblítésre (feltöltöm az öblítőtartályt normál 20-as ecettel). Ezt be tudtam úgy állítani, hogy csillogóak legyenek a poharak. Már 8 éve használom így a gépet, nagyon bevált.


(érdekes hogy a mosógépben viszont egyáltalán nem vált be az ecet)

2015. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Köszönöm, hogy válaszoltál. Ha visszanézel, még kérdeznék: hogy állítod be az öblítő/ecet mennyiségét? A tányérokon látod, hogy mikor kell utántölteni, vagy hogy?
2015. ápr. 9. 09:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Az öblítőtartályban van egy nyilacska, csavarhúzóval lehet forgatni 1-6-ig.


[link]


Ehhez nagyon hasonló. Ott a kis műanyag ablakba ha belenézel, akkor egy fekete pötty van benne, ha teletöltöd, akkor felúszik, és teljesen fekete lesz az ablak, ha kiürül, akkor megint leesik. Az én gépem egyébként kijelzi azt is, ha kevés az öblítő, ilyenkor teletöltöm, és kész. 20%-os ecettel nálam négyesen tökéletesen öblít, de egyébként hatoson sincs ecetszag.

2015. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!