Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért néz ki ugyanaz az...

Miért néz ki ugyanaz az epilátor másképpen két különböző helyen? Van valami különbség (pl. egyik újabb-régebbi kiadás)? A hivatalos oldalon az első kinézet szerepel.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



#epilátor #Braun #braun3380
2015. ápr. 10. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igan, újabb kiadás... egyébként én pont egy ilyet szeretnék most eladni! :D Kb 5x volt használva, nagyon érzékeny a bőröm és nem bírja..
2015. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Melyik az újabb kiadás? :) Egyébként nekem is érzékeny a bőröm, akkor ezek szerint nem ajánlod? :S
2015. ápr. 12. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem mondom hogy nem ajánlom. Mert életemben egyszer próbáltam gyantázni magamnak, az nem sikerült túl jól, de ahol kiszedte a szőrszálakat, ott szépen visszanőtt - gond nélkül. De epilátorral egy hétig simba volt a lábam, utána ahogy kezdett visszanőni, az EGÉSZ lábam szőrbenövéses lett, viszketett, csúnya volt, fájt is, katasztrófa. Szóval NEKEM nem vált be, de attól még lehet hogy neked jó lenne!

Én pont el akarom adni, ha gondolod privátban beszéljük meg, ha nem akarsz vadiújat venni.

2015. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és az első linken szereplő az újabb.
2015. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!