Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Miért van ekkora különbség a...

Miért van ekkora különbség a Skyscanner árai és egy adott légitársaság hivatalos oldalán szereplő árak között?

Figyelt kérdés

Repülőjegyet szeretnék venni Budapest-Los Angeles útvonalra!

A skyscanneren találtam is egy viszonylag jó árat, de az oldal átirányít egy airtickets24.com nevű oldalra, nem igazán volt szimpatikus. Majd ezek után felmentem a légitársaság oldalára, ugyanúgy kitöltöttem, megkerestem az adott járatokat, majd azt tapasztaltam, hogy ugyanerre az utra kb 50-60000 Ft-os különbság jött ki. ennek mi az oka? értelemszerűen nyugodtabban vásárolnék egy hivatalos forrásból, nem pedig egy közvetítőn keresztül, de ekkora különbség azért meglep. Ez miért van? Köszönöm


2014. okt. 2. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokszor egy közvetítő olcsóbban tudja adni, mint maga a társaság. A skyscanner átirányít egy olcsó közvetítőhöz és kész. Csak megbízható közvetítőket sorol fel a skyscanner, nem kell félni tőlük.
2014. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

" értelemszerűen nyugodtabban vásárolnék egy hivatalos forrásból,"


?? Ezt hogy érted?

Ez nem olyan, hogy van az eredeti meg a kétes minőségű után gyártott. :-D

Ugyanazon a repülőn fogsz ülni, mindegy hogy hol veszed a jegyet az adott gépre. Ezért célszerű ott venni, ahol a legolcsobb mert úgyis ugyanazt kapod.

2014. okt. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!


2. válaszoló

Persze, hogy nincs utángyártott meg hasonlók, de ha adódik egy probléma akkor gondolom a légitársaságnál vett jegy esetében könnyebben prvosolják, mintha egy 3. féltől vettem volna a jegyet, illetve ha esetleg törlésre kerül a járat vagy változik az indulási időpont akkor engem a közvetítő ugyanúgy fog értesíteni?


Külföldi forumokat olvasgattam és mind pozitív mind negatív komment is volt a közvetítőkről szép számmal. Így nehéz a döntés

2014. okt. 3. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Megy kicsit az angol? Mert akkor expedia.com vagy cheapoair.com vagy onetravel.com

Mind3 oldalrol vettem mar jegyet (tobbx is!) LA - BUD illetve BUD-LA vonalon (nekem, rokonoknak, baratoknak)

Ezek mind megbizhatoak!


A legitarsasag mindig sokkal dragabb nemzetkozi jegyvasarlasra!

2014. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül?
2014. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!