Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hibás automata mosógépet...

Hibás automata mosógépet mennyiért adjam el a hulladékosoknak?

Figyelt kérdés
Valami elektronikai hibája lehet, a hulladékosoknak mennyiért adjam oda? Azt mondta egy ismerősöm hogy sok kábel illetve fém van benne amit ők több ezer forintért továbbadnak! Nekem nincs nagyon kedvem bajlódni vele, csupán érdekel ti mennyit kérnètek érte?

2015. ápr. 14. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kiröhögnének ha pénzt kérnél tőlük,mert a hulladékvas ára kb.50Ft/kg.Jobban megérné kiszedni a jó alkatrészeket belőle és azokat meghirdetni valahol vagy egy olyan személyt keresni pl.aki szerelő mert mondjuk egy működőképes mosógép motor neki több ezret érhet.Én pl.most árulom egy 30 éves NDK mosógép alkatrészeit és vannak érdeklődők.
2015. ápr. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!