Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a mosógépemmel?

Mi lehet a mosógépemmel?

Figyelt kérdés

Jó minőségű mosópor és vízkőoldót is használok mosáskor.

Egy ideje a ruháim kivéve a gépből nyirkos, nyálkás tapintásúak, megszáradva pedig a mosópor is rajta van.Fekete ruhát egy ideje nem is tudok mosni. Pedig sok van belőle. Kitisztítottam az adagolót, csináltam 80 fokos, ecetes mosást, de nincs több ötletem

Mi lehet a gond? Tud valaki tanácsot adni? Vagy hívjak szerelőt?

Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat!


2015. máj. 23. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Válts át folyékony mosószerre.
2015. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne ecetest csinálj,vegyél rendes mosógéptisztítót,arra való! Az Aldis is jó,nem fontos a nagy márka.
2015. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gumikat meg kell nézni, hogy nem-e penészesek. Az adagoló mögötti részt is pucold ki
2015. máj. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ecet is jó! Csak 1 üveggel kell mindenhova önteni aztán másnap megint önteni bele 1-el és !90! vagy 95 fokon elindítani egy hosszú mosást.
2015. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!