Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen automata kávéfőzőt vegyek?

Vizipityu kérdése:

Milyen automata kávéfőzőt vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Automata kávéfőzőt szeretnék venni, de nem tudom milyen is legyen az. Amit szeretnék:

- presszókávé, kapucsínó automata készítése

- jelezzen ha baja van (kávé és víz kifogyás, tisztítás, stb..)

- a keret kb. 130.000 Ft, de ha van ami valamivel több és az nagyon megéri lehet módosítani az összeget.


Előre is köszönöm a segítséget!



2015. jún. 6. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
bestbuy [link]
2015. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

Azt nem írtam, de szemes kávéval dolgozót szeretnék (le maradt bocsi).

2015. jún. 7. 15:46
 3/4 anonim válasza:
0%
Ennyi pénzért már rabszolgát is vehetsz aki kávét is tud főzni, meg minden mást.
2015. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Saeco! Nekem 21 éve van, viszkötlenítem megfelelő időközönként és kész. Elnyűhetetlen, de ez abból adódik hogy ipari felhasználásra szánt, tehát idehaza 21 év alatt főzött annyi kávét mint egy étteremben kb. fél vagy 1 év alatt. Egy jó kávégépre egyszer kell beruházni és hosszú évekig tudod használni, az olcsót meg évente cseréled.
2015. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!