Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosogatógépet ajánlanát...

Milyen mosogatógépet ajánlanátok? 9terítékesre gondoltam. Milyen márkát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várnék. Ha nem jó azt is írjátok meg! Max 100ezer körül.
2010. márc. 2. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi is most keresgélünk, viszont 12 terítékeset.

Nagyon azt látom, hogy 100-120 alatt nem lehet megúszni, ha jót akarunk.

Nekünk ezeket ajánlották: AEG, Whirlpool, Siemens

2010. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekünk Bosch van 12 terítékes, és nagyon jó! Tudom ajánlani! Hogy pontosan milyen fajta nem tudom.
2010. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ja és mi 80 ezerért vettük 2 éve a Bosch-t.
2010. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Whirlpool. Nekünk is az van, már 5 éves és tökéletesen működik. Szüleim 1995-ben vásárolt Whirlpool mosogatógépe tavaly adta be az unalmast, 14 év után. Most Bosch van nekik, hááát nem az igazi!


Miért szeretnél 9 terítékest? Kevesebb helyed van? Mert ha nem ez a probléma, érdemes 12-est venni. Nekünk minden nap megtelik, akár többször is, pedig csak 3-an vagyunk. Igaz, mi a sütő-főző edényeket is bepakoljuk, szépen elmossa.

2010. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
anyósomnak 9-es aristont vettünk, magunknak 12es zanussit. nagyon szeretjük, jók. én is javaslom a nagyobbat! 2-en vagyunk, ha főzünk, _szinte_ minden nap megy.
2010. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!