Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használtan vásárolt felültöltő...

Józsa Levente kérdése:

Használtan vásárolt felültöltős mosógépem kifogástalanul működik, viszont használat közben enyhe elektromos égett szag jön belőle a hátsó oldalán, felülről. Mi lehet a baj? Hogyhogy közben jól működik? Használhatom így is? Meg tudom én javítani?

Figyelt kérdés
(Electrolux EWT 1342w)

2015. júl. 26. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha égett szag jön ki belőle akkor valószínűleg valami baj van, de mivel működik, kezdődő bajról van szó.

Amennyiben szétszereled és megkeresed a szag eredetét, valószínűleg meg is tudod javítani. Lehet, hogy csak kontakt hibás valamelyik csatlakozó és a vezeték kezdett el "égni".

2015. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PéterPálka ***** válasza:

Nem javaslom a használatát, mert az ilyen hiba rövid idő alatt nagy kárt okozhat. Most még valószínűleg olcsón megjavítható. Meg kell nézetni hozzáértővel.

Azért nem szerelőt írtam, mert az akkor se fog keveset kérni, ha egyszerű és (neki) olcsó a javítás.

Te biztosan nem tudod megjavítani. (nem tetted volna fel ezt a kérdést ha meg tudnád javítani)

2015. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mosógépszerelő szétszedte, megnézte, minden hibátlan. Valószínűleg a rárakódott por éghetett meg a melegítéskor, ettől lehetett a szag(előző tulajdonos régóta nem használta), ami a többedik használatkor már elmúlt.
2015. aug. 1. 14:07
 4/4 PéterPálka ***** válasza:
Egy laikustól persze nem várható el, hogy különbséget tudjon tenni, de az elektromos égett szag (vezeték szigetelés túlmelegedése) és a por égett szaga nagyon eltér egymástól. A lényeg, hogy megoldódott, és nyugodtan használhatod.
2015. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!