Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok esernyőre csukható...

Ajánlanátok esernyőre csukható babakocsit? Melyikkel vagytok megelégedve és nem bántátok meg hogy megvettétek? Kb.15000 ft-ig. Mindenképp lábzsákosat szeretnék és nagyon könnyűt. Linkeljetek is légyszi.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A miénk ilyen: [link] Nagyon szeretem. Könnyű, jól irányítható és a kislányomnak is kényelmes.
2010. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nekem is tetszene de ha jól látom lábtartója nem állítható.Pedig árban is megfelelő.
2010. ápr. 16. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:
De, lehet állítani!
2010. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És lábzsák is van hozzá?Megtudnám nekem mondani hogy az ülőmérete mekkora?
2010. ápr. 16. 10:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ennyit kérdezek.Meddig lehet lefektetni?
2010. ápr. 16. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Van hozzá lábzsák. lemértem :)) Az ülőmérete 31-32 cm (a kislányom most 19 hónpos, 12,5 kiló, a télen beöltöztetve vígan elfért benne). Kb. 15 fokig dönthető, nem vízszintesre.
2010. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanezt a babakocsit néztem ki mint te a lányomnak, de lábzsák nincs hozzá. Jövőhéten megyünk megvenni, igaz nekünk csak sima futkosós kocsinak kell, mert mellette van egy nagyobb Jogger, de azt mondták nekem hogy a kerekei össze vissza ugrálnak, nem a legszuperebb. Viszont maradok ennél mert olcsóbban karfás-kupolásat gyakorlatilag nem lehet találni, 15e forintnál többet pedig nem akarok kiadni én sem. Ja és egyébként könnyen utána tudsz járni hogy lábzsák van-e hozzá /mert én úgy tudom hogy nincs/, nikica bababoltnak ha írsz egy emailt nekem még aznap szoktak válaszolni.
2010. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!