Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépekböl melyik jobb,...

Mosógépekböl melyik jobb, tartósabb? A felültöltős vagy az elölröl töltős? Hely van neki bőven. A márka most nem érdekes.

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Az elöltöltősnek az ajtó gumija szokott tönkremenni, de az utóbbi időben nekem hamarabb adta meg magát valami más, ami miatt gépet cseréltem, mint ahogy a gumi elöregedett volna.


Elvi szinten tehát a felültöltős tartósabb, de a való életben ez egyáltalán nem biztos, hogy érzékelhető lesz.

2015. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 bithorlo válasza:
A felültöltős dobja 2 helyen van rögzítve, míg az elöltöltősé csak 1 ponton. Bár nekem utóbbi van és immár 8 éves múlt és eddig csak a karok dugattyúival volt gond, beszárad az olajzása. Ja és digitális masina, lenne bőven minek elromolnia benne.
2015. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És akkor márka szempontjából melyiket?
2015. szept. 5. 20:23
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A márka dolog olyan kérdés, hogy mindenki esküszik valamire, mint a kocsiknál vagy a mobiloknál vagy bármi másnál. Az emberek vesznek 1-2 mosógépet 10 év alatt, ha elketyeg elég időt, akkor elégedettek vele, ha gyorsan tönkremegy, akkor szidják, függetlenül attól, hogy esetleg ők voltak e a szerencsések/pechesek.


A másik dolog, hogy különböző kategóriás márkák vannak, nem rossz például egy Indesit, de azért azt tudni kell, hogy nem a prémium kategória tartósságban, a kérdés az, hogy akarsz/tudsz e annyit fizetni, hogy mondjuk egy AEG-t megvegyél.



Egyébként ezt olvasd el, a márkákat kb jól [link]

2015. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Nekem volt Indesit, az szörnyű volt, minden baj lett :D

Most Samsung van és tökéletes :))

2015. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne is beszéljünk az idesitről.... XD Most elctrolux van. 1 évet kibírt,remélem többet is kifog! :)
2015. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyszer felborult annyira rázkódott! :''D
2015. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig bírta az indesit, de igen, nem csoda, hogy egy electrolux sokkal jobb (most AEG-m van, ami az Electrolux csoport prémium márkája, ég és föld, mondjuk árban is dupla)
2015. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Samsungom van nekem is. 5 éves és tökéletesen működik.
2015. szept. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Csakis elöltöltős.


Nekem már a második Candy gépem van, erre a márkára esküszöm.

2015. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!