Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Üdv mindenkinek. Hogyan lehet...

Lazarus81 kérdése:

Üdv mindenkinek. Hogyan lehet levenni egy automata mosógép motorról az ékszíjtárcsát? Pl présgép? És azzal hogyan? Milyen prés kell hozzá? Esetleg melegítés is szóba jöhet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 19:02
 1/2 homo ludensz ***** válasza:

Présgéppp... talán egy csapáglehúzó féleség tudna segíteni rajta,bár lehet hogy csak a szervízben van hozzá célszerszám.

Miért akarod levenni? Látni kellene hogy hogy van rögzítve a tengelyen s azt feloldottad akkor lehetne megpróbálni lecsalogatni.

A melegítés ha fémről van szó és nem rombol rajta és a környezetén csak az esetleges ragasztót oldja ki. Mindkettő melegszik esetleg az alu. és az acél másként de az elhanyagolható. Felhelyezésnél szóba jöhetne a tengely hűtése és a tárcsa melegítése de az csak néhány erzed milliméter.

2015. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezeket egy szerűen rápréselik a tengelyre és ennyi.Nincs semmi ék vagy akármi ami rögzítené a tengelyen.A prést én is tudtam csak abban bíztam hogy esetleg van más megoldás is,de mindenesetre köszönöm a segítséget.
2015. szept. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!