Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont vennék! Segítség?...

Telefont vennék! Segítség? Normális válaszokért zöld megy!

Figyelt kérdés

35 ezerig szeretnék venni egy telefont.

Lehetőleg Nokia, Sony, Sony Ericcsony, Samsung legyen. (használt telo is jó csak 35 alatt legyen az ár)



2012. dec. 5. 21:35
 1/3 CRF válasza:

[link]

Bal oldalt válaszd ki a márkát, és itt keresgélj! Sok 35ezer alatti használt (jó állapotú) telefon van.

2012. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát Sony Ericcsony már nem létezik és az utolsó darab is 1 éves már,nem éri már meg az tuti,De milyen kategóriájú telefonok érdekelnek? Újonnan van Sony Xperia Tipo Vagy 45.000Ft-árt újonnan Sony Xperia U,Sony Xperia U-t ajánlom használtan tuti kapsz 35 alatt
2012. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nos mindenki javasolt valamit, nem tudom milyen cégnél vagy (mivel én T. párti vagyok) de azért készítettem neked egy listát kiemelve pár készüléket, dominos árakkal, remélem segít valamit :)



Samsung Galaxy Mini (15 291 Ft) [bár gondolom ennél már újabbat szeretnél venni]


Samsung Galaxy Y (22 491 Ft) [ez meg lehetséges, hogy túl kicsinek tűnhet]



Nokia Asha 311 (28 791 Ft) [ez egy új modellnek minősül]



Sony Xperia Tipo (29 990 Ft) [nem rossz telefon]



Nokia Asha 302 (31 491 Ft) [nem tudom mennyire játszanak a QWERTY gombos telefonok)



Samsung Galaxy Mini 2 (35 991 Ft) [újított verzió]


összességében talán a felsoroltak közül a Sony viszi a prímet, mivel az a készülék még újnak minősül és ugyebár androidos ami önmagában sok lehetőség foglal össze.


De ha ezek nem nyerték el a tetszésed, mindenképpen keress használtat, mivel ott már tényleg lehet jókat találni, persze mindennek meg van a maga kockázata :)

2012. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!