Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet buta kérdés, de van...

Lehet buta kérdés, de van olyan hajnyíró gép, ami nem hangos?

Figyelt kérdés

1,5 éves kisfiam haja gyorsan nő,így muszáj vágni a haját.De ordít mindig,még be se kapcsoljuk a gépet,de már tudja,hogy mi következik...

Ezért lenne jó,ha lenne olyan hajvágó,ami nem zúg annyira!


2015. szept. 24. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen van ilyen gép.


A gyerek nem csak a zajtól félhet..lehet, hogy picit húz a gép, és fokozottan úgy érzi, hogy fáj..


évekkel ezelőtt vettem egy philips sokattudó, nagyonhalk gépet 36ezerért..alig hallani valamit, és észrevétlenül vág, valamint akkumlátor is van benne a hálózat mellett.

Van egy vásári hajnyíróm is , az háromezer volt..zajos, rossz a fogása, és húúúz..ebből lett elegem.


szóval a philips, vagy a braun nagyon ért a csendes gépekhez..de láttam samsungot is..az még drágább volt..igaz, kimondottan fodrászoknak.

2015. szept. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit, hogy egyáltalán nem buta kérdés.

Életszerű!

2015. szept. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha akkor is rákezdi, amikor még be sincs kapcsolva, akkor gól: egy nemműködő hajvágógépnél NINCS zajtalanabb. :)


De az is lehet, hogy az ő sokkal véknyabb hajszálait már húzza a gép és az a baj. Vagy a vágógép által termelt sörték szúrják a bőrét.


(Egyébként most támadt egy ötletem! mi lenne, ha egy darabig minden este eljátszanád vele a hajvágósdit - kikapcsolt géppel? Aztán ha - neadjisten - hozzászokik, akkor lehetne pár napig búgni mellé... és csak aztán bekapcsolni.)

2015. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!