Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Normális, ha a mosógépünk...

Normális, ha a mosógépünk "kinyom" egy csomó vizet?

Figyelt kérdés
Felültöltős, kb. 2,5 éves. Amikor centrifuga programon megy, kifolyik belőle egy csomó víz. Ez utalhat valami bajra, vagy természetes?
2010. márc. 19. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hol nyomja ki a vizet?? A centrifugálásnak az a lényege hogy kijön a víz, mármint a rendeltetési helyén..

Nem értem a kérdést.

2010. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de a mosógép rá van kötve a "csőrendszerre", szóval az a víz, amit a ruhákból kifacsar, el van vezetve. A gond ott van, hogy amikor megyek teregetni, a mosógép körül minden csupa víz (nem azt mondom, hogy áll, de egy határozottan nagy tócsa), egyértelmű, hogy az folyat. A kérdés lényege, hogy "engedhet-e" vizet a mosógép?
2010. márc. 19. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadna, főleg ha még három éves sincs. Nekem ugyan nagyon régi Hajdú mosógépem van, abból felül akkor szokott kijönni centrizéskor a víz, ha túl van tömve (pl. kisebb szőnyegeket szoktam benne mosni), vagy ha eldugul a szűrő. Az új gépekhez nem értek, de biztosan nem normális.
2010. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem normális dolog,szerintem pucold ki a szűrőjét,és ha az se segít akkor hívjál szerelőt.
2010. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy még egyszer sem vártad ki a centrizést, hogy megnézd, hol folyik a géped?

Lehet, pont az elvezető cső nem tudja elnyelni a vizet, mert el van tömődve, vagy lelazult a rörzítő csavar, és mellette nyomja a vizet. Lehet, hogy a tetején nyomja ki?

Természetesen miután bemész hozzá teregetni, addigra minden víz a földön van már...

2010. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Nos, én laikus vagyok, mellette még nő is. A gombokat tudom kezelni a tetején, onnantól passz. Amelett meg van egy másfél éves fiam, aki ha 5 másodpercet tartózkodik a fürdőben, leteker 3 WC papír gurigát, megmosdatja macikát a WC-ben, a WC kefével felmos, utána megfésülködik vele, sorolhatnám...Nincs rá időm, hogy azt nézegessem....
2010. márc. 21. 21:25
 7/8 A kérdező kommentje:
A válaszokat egyébként köszönöm!
2010. márc. 21. 21:26
 8/8 anonim válasza:
öm szerintem ilyen dolgokra még a laikus is rá tud jönni nem kell hozzá sok logika a gyerek meg (szerintem) ha jó nevelést kapott nincs vele ilyen gond
2010. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!