Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért marad vÍz (tiszta) a...

Miért marad vÍz (tiszta) a felültöltős mosógépünk (Whirlpool) mosószer- és öblÍtőadagolójában?

Figyelt kérdés
Rendesen mos, nam büdös, tisztÍtom ecetes mosással is rendszeresen, hagyon kiszáradni, nem adagolom túl a szereket, azokat ki is mossa ahogy kell és mégis minden egyes mosás után tele vannak vÍzzel a tartályok. Nem tudok már más praktikát, miértet... Valaki? nagyon kellemetlen,minden mosás után ki kell borogatni:(
2010. szept. 21. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Balfácánul vannak megcsinálva, de nem is lehet úgy megcsinálni hogy teljesen kimossa és kifolyjon belőle a víz. Én még most is az Evrikával mosok hoztak egy Whirlpoolt de azt is úgy használnám hogy nem az adagolót mert az a legbutábban megcsinált minden gép kötül
2010. szept. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is szívunk vele, az öblítőszer kifolyik mosás közben. Valószínűleg cserélve lesz, de ha jól látom az alkatrészbolt árait, akkor 12 000 forintba fáj egy ilyen alkatrész. :(
2010. szept. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Nekünk kicsit rosszabb volt a helyzet, mert ömlött a víz. Szerelő új gépet ajánlott, mert nem lehet megjósolni, hogy meddig fog menni. Egy jótanács: Wh-t ne vegyél többet.
2010. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is W. mosógépem van, és nagyon várom, hogy teljesen tömkremenjen és ripityára verhessem az udvaron. Ugyanúgy jártam vele, mint te, csak időnként még a vizet (néha habot) is kieresztette magából ott az adagolónál. Nincs mese, ki kell dobni a fenébe.
2010. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, ezek szerint még szerencsés is vagyok, hogy nekem semmit nem ereszt ott ahol nem kéne... nincs más mint öntögetni, várni hogy tönkremenjen teljesen. Nem tudom mikor lesz, 6 éves ezen kÍvül soha nem volt más baja. Annyira ez meg nem vészes, hogy emiatt azonnal újÍtsunk. Szóval várunk és öntögetek:)
2010. szept. 25. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!