Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Felültöltős mosógépet szeretné...

Felültöltős mosógépet szeretnék venni. Hideg/melegvizeset keresek, de max 120-at szánok rá. Milyen mosógép (ek) kerülhet (nek) szóba?

Figyelt kérdés
Sokat keresgéltem, viszont csak 150-ért találtam egy Elektroluxot [link] 90 körüli is volt (igaz elöltöltős), de már nem forgalmazzák. A válaszokat előre is köszönöm

#mosógép #melegvizes #hideg-melegvizes #melegvizes mosógép
2016. jan. 3. 17:29
 1/7 anonim válasza:
Az Elektroluxot tudom ajánlani, 90 valamennyiért vettem 2 éve és imádom!
2016. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekünk a WHIRLPOOL nagyon bevált.

A mosógèp tipusa:WHIRLPOOL AWE 4519.

Igaz kicsit èrzèkeny ha több ruhát teszünk bele a megengedetnèl.

Fűtőzesthez közel nemèrdemes tenni mert ha tul melegszik akkor hajlamos a mágállásra.

2016. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Valószínű az a típus lehet, amit én is láttam.

2. válaszoló: Sajnos a Whirlpool AWE sorozatból van a miénk is... 8-9 éves, 2 szervizen volt (még az elején) + itthon is javítgattuk/javítgatjuk garancia után. A szomszédban szintén egy AWE lett vezérlőhibás (kb 3 évesen). Utána olvastam az AWE 4519-nek és sajna csak hideg vizes bekötésű.

Annyit mondogatják az energiatakarékos megoldásokat, mégis egyre kevesebb a hideg-meleg vizes gép. Pedig a víz felfűtésén lehetne a legtöbb energiát spórolni. A bojler így is úgy is fűti a vizet (ráadásul éjszakai áramon van). Arról nem beszélve, hogy a gép fűtőszálát kíméli.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. jan. 9. 11:03
 4/7 anonim válasza:
Kèrdező ha meg kèrdzehetnèm akkor lègyszives írd már le mi lett ès mikvoltakna te mosógèped hibái..
2016. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnél tengelyt cseréltek. A másodiknál a dobon lévő ékszíjtárcsát (utóbbinál a furatot ékelgettük). Nem hiszem, hogy a túlpakolás miatt, mert ahogy írtad, erre érzékeny. (sokszor leáll még akkor is, ha félig van)
2016. jan. 17. 20:45
 6/7 A kérdező kommentje:
A rozsdáról már ne is beszéljünk... 3-4 évesen felhólyagosodott az éleknél a festés és ott van alatta vastagon a rozsda.
2016. jan. 17. 21:11
 7/7 anonim válasza:
Kőszönöm hogy válaszoltál
2016. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!