Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 20. 000 Ft alatt lehet rozsdam...

20. 000 Ft alatt lehet rozsdamentes acél belsejű kávéfőzőt venni?

Figyelt kérdés

Ha rákeresek, csak az inox külsejű gépeket találom, a belső anyagról a legtöbb helyen szó sincs. A 40e feletti kávéfőzőknél találtam jópárat ahol ki van emelve a rozsdamentes acél belső, ezért gondolom ha ezzel rendelkezik egy kávéfőző, akkor azt nem rejtegetik.


Az egyik boltban végignéztem vagy 20 kávéfőzőt, de mindnek valami aluminum ötvözetnek tűnt a belseje, vagy ami még viccesebb, totál gyenge műanyag volt (a fileteres és az elektromos kotyogós kávéfőzőknél). Én ezektől az anyagoktól eléggé félek.


Tényleg nincs más alternatíva, csak hagyományos kotyogósban vagy én értek félre valamit?



2016. márc. 4. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Kirakodó vásárnál ARISE 7 szem . vettem ,full inox tuti áru .
2016. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, ez az Arise amit írtál, hagyományos kotyogós. Eddig én is azt használtam, de mostanában sikerült kétszer is teljesen leégetnem, annyira, hogy már újat kéne vennem. Akkor már úgy gondoltam, hogy beruházok egy olyan kávéfőzőre ami magától kikapcsol. De ilyen áron talán mégsem...
2016. márc. 5. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!