Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha van teszem fel 1 márkátlan...

Nagy istván198908 kérdése:

Ha van teszem fel 1 márkátlan nevezetű fűrészem és e-garancia van hozzá az (e-garancia) mit jelent?

Figyelt kérdés
mert nem tom h. mit jelentt és a biztolnság kedvéért azért megvettem ezt is hozzá :)

2016. márc. 15. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha én lennék az eladó, akkor kedvesen, udvariasan, részletekbe-menően elmagyaráznám az előnyöket, amiért rádsóztam...de nem vagyok, tehát ne reménykedj...

..a márkátlan fűrészek sem rosszabbak, mint más, csak több gondoskodást, odafigyelést kívánnak, természetesen jobb kenőanyaggal...

ha reklamálsz, ezer kifogást találnak...tehát csak magadban bízz, ami azt jelenti, hogy a kezelési könyvet alaposan tanulmányozd, és a szerint járj el.


Bármit vettél örök darab marad.

2016. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást :)
2016. márc. 17. 09:31
 3/4 A kérdező kommentje:
de az e-garancia mit jelent?,
2016. márc. 17. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Így kinn a levegőben semmit. Csak ír valamit az az oldal a saját nyavalyáiról!
2016. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!