Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porzsák nélküli porszív...

Andi80018 kérdése:

Milyen porzsák nélküli porszívót érdemes venni, aminek nagyon jó a szívóereje?

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 17:27
 1/5 K Laci ***** válasza:

[link]



Szerintem ez.

2016. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked is ilyen van? Még a Samsungokat néztem, azokra is jó véleményeket olvastam.
2016. márc. 20. 08:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom, amit linkeltél nem nagyon lehet kapni.
2016. márc. 20. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:

A samsungokról lebeszélnélek. Nálunk is, ismerősöknél is sorra mennek tönkre és még csak nem is egyforma típusúak. A miénk alig néhány nappal a garancia után halt meg. :(

Plusz sok volt vele a macera. Ha egy garzonnál nagyobb lakásban/házban élsz, szenvedés lesz, mert állandóan túlmelegszik. A portartályt, a szűrőket állandóan mosni/cserélni kell. A HEPA szűrő baromi drága. A mosható részeknél meg elég zavaró, ha amiatt tart 3 napig feltakarítani a házat, mert szárad. De ha nem takarítod megfelelően, valószínűleg még hamarabb tönkremegy, nedvesen se lehet használni.

A cyclone tartályos fajta egy kicsit jobb, összeszedi a kosz nagyját. Bár a miénk épp rendes porzsákos, viszont abba alig kerül valami. Ha ez is tönkremegy, már nem tudom milyet veszünk, de nem samsungot. Nincs extrém használatnak kitéve, és mondom, mások is panaszkodnak. Bezzeg a jó, régi eta meddig bírta... sőt, a szomszédunk még mindig egy rakétát használ :)

A Zanussikat ajánlották nekem, azoknak nézz utána esetleg.

2016. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, 35 nm csak a lakás, de megnézem a Zanussikat is, meg más típusokat az Elektroluxból. Köszi az infót egyébként! :-)
2016. márc. 20. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!