Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tönkrement a porszívónk....

Nádszálkisasszony kérdése:

Tönkrement a porszívónk. Milyet érdemes vennem a mai világban?

Figyelt kérdés

Nézelődtem a neten, de hamar rá kellet jönnöm, hogy nem vagyok eléggé képben. Olyat szeretnék amit nagyon jól szív (kutyát tartunk a lakásban és állandó kefélés mellett is hullik a szőre) és energiatakérok.


Tetszenek azok a megoldások is amibe már nem kell porzsák, csak nem tudom abból milyet érdemes venni ami jó árban van és nem is gagyi.



2014. febr. 5. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Tavaly cseréltünk erre a típusra: [link]

Kutya-macska van a házban és sok homokot is behordanak.

A porzsákos-filteres porszívók sorra kinyúltak, nem győztük cserélni, pótolni a szűrőket, zsákokat.

Ez porzsák nélküli, használat után csak kiüríteni és elmosni kell a tartályt.

Nagyon elégedett vagyok vele!

2014. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az állítható teljesítményűek a legjobbak a Karscher a porszívók mercije, de egy jobb fajta elektrolux is jó.

A családban van porzsákos is meg nem porzsákos porszívó is, én pl. porzsák párti vagyok, higénikusabb szerintem eldobni, bár ha mindig cseréled elég drága mulatság.

2014. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon jók az ETA porszívók,állítható a teljesítmény és nagyon strapabíró,15-20 ezer között már lehet venni.Azt hiszem Cseh gyártmány.
2014. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Ezt szokták ajánlani olyanoknak ahol kutya- macska él a lakásba. Egyik sem gagyi, nem mindegyikbe kell porzsák.

Nem olcsó viszont.

2014. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Takarítógépet ajánlok, amivel szőnyeget (kárpitot) is lehet tisztítani. Tapasztalatom szerint az állatszőr csak így szedhető össze megfelelően, ráadásul a szőnyegeket is jobban tisztítja, mint egy hagyományos porszívó. Normál porszívózás után a szőnyegekből rémesen fekete szutykot tud még kiszedni. Nem tudok márkát ajánlani, mert eddigi tapasztalataim szerint mindegyiknek vannak gyenge pontjai.
2014. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Dyson porzsak nelküli van.

Szerintem a porzsak nelküli higénikusabb, mert 1 porszivozas utan mar buritod is a kukaba a tartalmat, mig a porzsak igen draga nem cserélheted minden porszivozas utan. vagy is abban benne maradnak az atkak akar hetekig is.


A miele mindenkeppen jó marka, es a Kärchel is egy szuper minöseg, de az mar talan több is mint amennyit egy normal haztartas megkíván.

2014. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mindenekelőtt a szívási teljesítményt nézd meg, ez a mérvadó egy porszívónál. 350W már nagyon jó, a 400W és feletti elég drága már, de tuti jó.

hepa filtereket fél-1 évente cserélni kell, a porzsák nélküliben meg a szűrőt kell tisztítani. ezen belül válogathatsz márkákat, szolgáltatásokat, fejtípusokat, állíthatóságot, melyik mit tud, mire van szükséget. de első a szívási teljesítmény és állat esetén szerintem egy jófajta kefés, görgős fej.

2014. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem higénikusabb a porzsák nélküli, mert ha csak kiborítod és nem mosod ki, akkor a falán ott maradnak az atkák, baktériumok...
2014. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!