Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elektromos vagy benzines...

Elektromos vagy benzines fűnyíró? Benzinest tudja kezelni gyerek/nő, vagy nehéz beindítani?

Figyelt kérdés

Én utálok füvet nyírni, de csakis a kábellel van bajom, hogy ide-oda kell húzgálni, hogy ne menjek át rajta.

Benzineset szeretnék, de azt mondták, az nem való nőknek, vagy ha mondjuk fiatal akarja nyírni a füvet, mert nehéz berántani, férfierő kell hozzá.


2016. máj. 11. 09:05
 1/4 anonim válasza:
Ha nem csak állat módjára rángatod mint sokan, akkor nem nehéz. Először csak simán elkezded húzni magad felé, és mikor elkezd feszülni, rántasz rajta egyet, általában így már elsőre beindul. Nem hiszem hogy nő nem tudná berántani, gyereknél már kor, illetve erő függő. Illetve egy picit nehezebbek szoktak lenni ezek a gépek, mint az elektromosak
2016. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nagy a füves terület akkor akkusban is gondolkodhatsz. Nekem is az van. Egy töltéssel fél óra üzem, 15 perc alatt kész vagyok.
2016. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkussal még nem is találkoztam, vagy csak nem vettem észre?

Ez milyen árban van?

Benzinesek 30 körül kezdődnek, sokkal többet nem tudok rá költeni.

Az elektromos kb 10 ezer volt, de már jópár éve működik.

A terület egyébként 300-400 nm körül van.

2016. máj. 11. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Én benzinest választanék. Sokkal gyorsabb, egyszerűbb, könnyebb, nem kell a kábellel szenvedni. Ha normálisan karban van tartva (szűrők tisztítva, gyújtógyertya, illetve olajcsere), illetve megfelelő berántás mellett könnyen el fog indulni.
2016. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!