Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gyereketek pici korában nagy...

Gyereketek pici korában nagy hasznát vettétek a fagyasztónak? Mikre használtátok?

Figyelt kérdés

Nincs fagyasztónk, illetve a hűtő felső, zárt polca a fagyasztó. Sok dolog nem fér bele. Mi nem raktározunk jelenleg ételt, nyaranta jégkockát csinálunk benne.:)


Kíváncsi vagyok, hogy ti mire használtátok a fagyasztót, hogy le tudjam szűrni, keressünk-e egy helyet egy fagyasztónak valahol esetleg a lakásban.


26 hkm



2015. dec. 4. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Idényzöldségeket, gyümölcsöket eltehetsz neki a hozzátápláláshoz (pl barack), fagyaszthatsz több adag ennivalót előre, hogy ne kelljen mindig főzni pár kanálnyi ebéd miatt, de ha sok a tejed, azt is tehetsz el későbbre. Hasznos a fagyasztó.
2015. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Gyümölcs, zöldség, pici adag húsok, sütőtökpép, később szószok kis adagban.

Meg van ilyen zselészerű anyag, amit a fagyasztóban kell tartani, ha beüti a fejét, rögtön rá lehet rakni és nem lesz púp. :) Ez nagyon jól jött egy időben. :D

2015. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Fagyasztottam le anyatejet, később a hozzátáplálásnál mindent, amit fagyasztani lehet, kis adagokban.


Egyébként is használjuk, főleg húsokat szoktam fagyasztani. De nincs külön fagyasztónk, csak a hűtőnek van fagyasztó része.

2015. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem kertem van és ott veteményesem, egyrészt magunk miatt is állandóan tömve van, a hozzátáplálásnál meg én megőrültem volna nélküle. Ott kezdődik, hogy a lányom nem volt hajlandó megenni a bolti kaját. Ezért mindig főztem nagy adag zöldséget, és azt kiporciózva, tejtárolókba és jégkockatartókba betettem a fagyóba. Így rohanósabb napokon elővettem mondjuk egy kocka céklát, egy kocka cukkinit hozzá dobtam egy kocka csirkét és meg is volt az ebéd csak össze kellett darálni. Aki azt választja, hogy saját maga főz a babájának, annak szerintem elengedhetetlen a fagyasztó, ha csak nem akar minden nap frisset főzni. Már pedig egy 6 hónaposnak nem adhatsz 3 napos céklát pl
2015. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm! szerintem elég lesz az a polc nekünk.:) húst nem készítek itthon, kis zacskókba meg el tudom tenni majd a hozzátápláláskori dolgokat (gyümi, zöldség).


szeretném egyébként, ha majd mi főznénk a kicsinek (a férjem itthonról dolgozik), de nem tudom még előre, hogy hogyan lesz. lehet, hogy imádni fogja az üvegest, a bolti almát meg utálni, nem tudom. :)

2015. dec. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!