Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » SOS. Hogyan működik egy akkus...

SOS. Hogyan működik egy akkus barkács fúrógép?

Figyelt kérdés
Házi feladat, hogy pár mondatba összefoglaljam hogyan működik egy átlagos otthnoni barkács akkus fúrógép. Nekem foggalmam sincs aki ért hozzá kérem pár mondatot írjon róla.

2016. máj. 15. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Írd le pár mondatban, amit felfogtál a fenti oldal tartalmából. Ennyit kívántak tőled, nem többet.

2016. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt láttam már, itt működésről nem ír, alkatrészeket mutat és füstöt keres. Nekem az kéne, hogy az aksitol kezdve hogyan jutok el a forgó tengelyig
2016. máj. 15. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan azon megy végig. A működése is benne van. Az áttétel, a motor, a nyomatékhatároló.


Ha nem tudod értelmezni, akkor megérdemled hogy itt senki ne segítsen.

Van a nyakadon valami felül szőrös gombölyű izé, ami belül nagyrészt valami kocsonyás állagú idegszövetet tartalmaz, próbáld meg használni. Hidd el, egy új világ fog feltárulni előtted.

2016. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy annak aki alapból ért hozzá ez a link világos, nekem nem mert nincs benne 2 egymásra épülő mondat amiből bármit is megérthetnék a működési folyamatról. Azon kivűl hogy egy motor meghajt egy tengelyt és forog mást nem tudok a részletekről. Nekem pedig arra van szűkségem.
2016. máj. 15. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!