Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Skil akkus fúrógép akkumulátor...

Skil akkus fúrógép akkumulátorát mennyi ideig kell vagy lehet tölteni?

Figyelt kérdés

Tisztelt Hozzáértők!

Van egy Skil akkus fúrógépem amely típusa F015200601 2006 típusú és nincs meg a kezelési utasítása. Van az adaptere amelyet csatlakoztatni kell az akku fogadóhoz. Ezen van egy zöld led amely az adapter 230V-ba helyezésével egy időben világít és egy piros led amely akkor világít, ha az akku bele van rakva. Nem tudom ellenőrizni, meddig kell tölteni, hiszen a piros led nem alszik el. Hátha tudjátok, hogy ennek kell aludnia a töltés befejezésével vagy automatikusan lekapcsol, megakadályozva a túltöltést?



#akkumulátor #fúrógép.
2014. aug. 24. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a piros led zöldre vált ha feltöltődött
2014. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha ez a típus akkor le is írják a leírásban

[link]

2014. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket. Az első hozzászólónak: Biztos, hogy zöldre vált, vagy csak gondolod?

A második véleményhez: Igaz, hogy írva van, hogy 3 órás töltő automatikusan kikapcsol, de a led is elalszik vagy zöldre vált az nincs. Lehet, hogy az elektronikája lekapcsolja a töltőt de a piros led nem alszik el vagy vált át.

2014. aug. 24. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:

mind a 2 hozzászóló én voltam :D

Biztos nem vagyok benne, hogy átvált csak abbl gondolom hogy ha akkor vált amikor belerakod az aksit akkor is fog ha feltölt. DE a töltő lekapcsolhatja attól függetlenül, hogy a led nem vált

2014. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!