Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi vagy Mora kombinált...

Zanussi vagy Mora kombinált tűzhelyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Ugyanazt tudja, ugyanannyiért
2016. máj. 16. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Zanussiban melyik modellt nézted ki? Mi is nemrég vettünk.
2016. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

zck242g1wa

És milyen a tiéd? Elég nagy a sütő?

2016. máj. 16. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Majdnem ez lett, végül ennek talán a nagyobb testvérének mondható mellett döntöttünk, mert az is befért a konyhánkban, de van légkeverés. (Amit eddig egyszer használtunk.)


[link]


Volt már párszor, hogy nem szikráztatott egy-egy rózsánál (kétszer vagy háromszor), de nem tulajdonítok ennek akkor se jelentőséget, ha pl. egy éven belül vissza kell rakni a konyhába a gázgyújtót.

Szerintem nagy a sütője (ugyanakkora lehet, mint az általad kinézett modellnél, szerintem csak a légkeverésnek kell nagyobb hely az enyémnél).


Ha eddig gázsütőd volt, olyan lesz, mintha teljesen a nulláról kellene sütni tanulni.

Amúgy jó szerintem.


Gyorsan bemelegszik viszont a gázsütőnél szerintem lassabb - szerintem az nekünk sokkal melegebb volt - égetett is. Illetve ott nem az egész sütő volt meleg (szigetelés nagyon rossz), hanem alulról jött túl sok hő. Gyorsabban átsültek a dolgok - és addigra meg is égett az alja.

Itt nem sül át olyan gyorsan.


Viszont rossz polcmagasságnál vagy hőmérsékletnél a teteje hamar barnul / száradhat is a sütiknek!

2016. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Azóta már mi is ezt nézegettük :-)

Eddig is villany volt a sütő, szerintem sokkal jobb, mint gáz.

2016. máj. 17. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaa, akkor gyakorlott emberrel állok szemben. :)

Melyiket néztétek akkor, ami nekem is van? :)

2016. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen
2016. máj. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!