Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogép kifolyócsőt hogy...

Mosogép kifolyócsőt hogy lehet szakszerűen átalakitani?

Figyelt kérdés
Új lakásba költöztünk és nem stimmel a mérete. A falból egy sima levágott tömlő áll ki. Nekem standard kifolyócsövem van. A méretük pont nem kompatibilis.

2016. máj. 24. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Fotó?
2016. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megoldódott, ilyenre van szükségem [link]
2016. máj. 25. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, nem, de te tudod.

Ez a tömlővég a bejövő víz csatlakoztatására való. Ha az eredeti megsérült, levágod, ráhúzod a bilincset a mosógép csövére,ezt betolod csőbe, bilincset meghúzod.

A kimenő használt víz nem ilyennel csatlakozik. Már csak a kis belső átmérő miatt sem ideális.


Ilyen kell neked szerintem:

[link]


Gyanítom az előző lakó nem akart ilyesmire költeni, a gép csövét rögzítette valahogy a falba, aztán nemes egyszerűséggel elvágta.

[link]

2016. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


A falban ez van beépitve, csak a tömlővégcsatlakozót elvitte az előző lakó szerintem.

Tegnap vettem az OBI-ban egy ilyen tömlővégcsatlakozót. Más a dőlésszöge, mint a Styrioné, de az eladó azt mondta, ez jó lesz. Tegnap felraktam, de még mindig nem passzentos. Kéne rá bilincs is? Azt nem vettem. Este tudok késziteni fotót.

2016. máj. 26. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!