Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A media marktbol rendeltem...

A media marktbol rendeltem mikrot meg kavefozot osszesen 29 ezerbe kerul a ketto na most ha adok a futarnak 30 ezret az tud visszaadni szerinted?

Figyelt kérdés
Mert ha nem tud akkor inkabb kiszamolom neki pontosan en nem adok ezer ft borravalot sokat kell azert dolgozni

2016. jún. 14. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Feleslegesen aggódsz. Számold ki a pénzt azt annyi.
2016. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Tud vissza adni. Nem kell pontosan annyit adni, mint a fizetendő összeg. Általában sok pénz van a futároknál.
2016. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Tudnák visszaadni, de úgyis azt mondom hogy nem tudok.


Futár

2016. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Kedves futár, a legutolsó ilyen szerencselovagot visszaküldtem a csomaggal, majd panaszt tettem ellene. Kivizsgálták, igazat adtak nekem, csúnyán megütötte a bokáját.

Nem szoktam bejelenteni aki hibázik, de elég feltűnő, ha egy futárnál véletlenül nincs ott sem a kötelező POS terminál, sem visszajáró kora reggel, ugyebár.

Nézze madárnak az öreganyját, ki tudja, hány szerencsétlent húzott már le így. Magával cseszett ki, mert hacsak nem kifejezetten unszimpatikus, vagy nem késett túl sokat, mindenkinek szoktam pár százast kiosztani.

Mostanában kénytelen vagyok leszokni róla sajnos.


Kérdező, nem huszassal fizeted a kilós kenyeret, egy ezrest akkor is vissza kell tudnia adni, ha már kirabolták teljesen - feltéve, hogy nem fogsz ki egy olyan jómadarat, mint én.

Ha attól jobban érzed magad, menj biztosra, számold ki, de alap esetben nem lesz gond.

2016. jún. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A probléma elkerülésére mindig pontosan annyit készítek, amennyi a csomag lesz.
2016. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igy dontottem en is inkabb kiszamolom neki nehogy baj legyen amilyen szerencsem van kifogok vmi aljas futart😂
2016. jún. 16. 22:55
 7/18 A kérdező kommentje:
Olyat mint a 3 as😂😂😂
2016. jún. 16. 22:56
 8/18 anonim ***** válasza:

" Kivizsgálták, igazat adtak nekem, csúnyán megütötte a bokáját. "

Igen, ez nálunk is így megy.

Reklamálsz, majd kapsz egy levelet hogy marhára igazad van és a futár azóta is sírógörcsben rángatózik úgy letolták. Mindenki jót nevet a végén. Te azért mert azt hiszed hogy király vagy, a többi meg azért hogy ilyen egyszerű bekajáltatni a parasztokat. Még az is megeshet hogy én fogalmazom meg a levelet.

2016. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jo tudni hogy ilyen szemetek vagytok remelem egyszer kifosztanak teged munka közben utolso plusz jol meg is vernének de jo lenne azt erdemelned😂
2016. jún. 17. 22:17
 10/18 anonim válasza:

8-as, ez csak azért nem jött be, mert nem vagyok lusta magyar ember, nem a helyi postán reklamáltam, hanem központban, hivatalos panaszt leadva.

Nem a futárra tettem panaszt, hanem a szolgálat minőségére, arra, hogy képtelenek elintézni, hogy kétféle módszerrel próbálkozva legalább egyféleképpen kifizethessem a csomagomat.

A futár kapott a pofájára. Rengeteg küldemény érkezik hozzám, azóta nem láttam. Nem lehet véletlen :)

Nem mellékesen postafutárról, és nem postásról van szó.

Köszönöm, a postásommal elégedett vagyok. Csak adja Isten, hogy veled valahol ne akadjak összetűzésbe, mert hidd el, nem jársz jól :)

2016. jún. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!