Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A media marktbol rendeltem...

A media marktbol rendeltem mikrot meg kavefozot osszesen 29 ezerbe kerul a ketto na most ha adok a futarnak 30 ezret az tud visszaadni szerinted?

Figyelt kérdés
Mert ha nem tud akkor inkabb kiszamolom neki pontosan en nem adok ezer ft borravalot sokat kell azert dolgozni

2016. jún. 14. 21:45
1 2
 11/18 anonim válasza:
Bocs, most látom, hogy te is futárról beszéltél, ez esetben ezt visszavonom, a többi marad :D
2016. jún. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#4.)Jobb ha tudod hogy futároknak-csomagos postásoknak a cégük nem ad váltópénzt,"korán reggel" amíg másoktól nem szed be utánvételi díjakat nem tud visszaadni-hacsak a saját tapasztalatuk árán saját pénzéből nem tartanak maguknál pár tízezer forintot minden címletből.

Nem úgy működik mint a bolti pénztárnál hogy nyitáskor tele a kassza váltópénzzel.

Velem is többször előfordul hogy hiába van nálam 20.000Ft (saját)váltópénz,az első néhány címzett pénzváltónak néz és "kifoszt"az apróból és a következőnek nem tudok visszaadni,mások(főleg automatákkal foglakozó cégek)meg a felesleges papírpénzüket vágják hozzám pl.5cm vastag köteg 500Ft-ost,na akkor tudok visszaadni...

2016. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Nézd, nem huszassal akartam kifizetni az összeget, pár száz forintot kellett volna visszaadnia a futárnak. Szerintem megoldhatta volna anélkül is, hogy visszaviszi postára a csomagom, mondván, menjek érte.

Így is csoda, hogy volt nálam kp, ugyanis a posta az üzenetében kiemelte, hogy fizethetek bankkártyával is.

A terminál sem volt a futárnál. Én szívtam meg a végén.


Aki azon okoskodott, hogy nem foglalkoznak a panaszommal, annak üzenem, hogy ne legyen ennyire biztos a dolgában, ütheti mg meg a bokáját.

A mostani csomagomat egy nappal korábban kaptam meg, mint amiről automatikus üzenetet küldtek, a futár előtte felhívott, hozhatja-e most, otthon vagyok-e.

A futárnál volt minden eszköz arra ,hogy fizethessek, bár most nem kártyával készültem, így pontos összeg volt nálam, + borravaló, megérdemelte :)

Beérkezett a panaszom, így kompenzáltak.

Azt hiszem, visszatérek az elégedett ügyfelek közé, ez korrekt ügyintézés volt.

2016. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Ja, jut eszembe, 8-as, azért kérlek, azt még áruld el, melyik szenny céget ne bízzam meg soha áruszállítással.

Már ha valóban futárcégről beszélsz, és nem valami z kategóriás pizzafutárról mondjuk.

2016. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ez benne a lényeg hogy lehet holnap éppen én viszem a csomagod, de ha nincs nálad váltópénz akkor vissza a feladónak.

Kapitalizmus van öregem, senki nem kíváncsi a nyávogásodra.

Ha elégedett ügyfél akarsz lenni, az nincs ingyen.

2016. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Milyen futar vagy te? Hogy ersz te Ra egesz nap ide irogatni? Nem vagy te futar csak egy kis senkihazi munkanelkuli aki unatkozik de nagyon
2016. jún. 23. 12:35
 17/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg többet keresek mint te.
2016. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Aha attol felek en is, egesz nap ide irogatsz amugy menj kolcsed a segelyt inkabb😂
2016. jún. 23. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!