Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Philips QC5115 tapasztalat/vél...

Philips QC5115 tapasztalat/vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Philips QC5115 hajnyírógépet, akinek ilyen van vagy volt mi a vélemény róla?

2016. júl. 17. 15:43
 1/2 A kérdező kommentje:
És az 5125 mennyivel jobb? Hallottam hogy az 5115-nél a vezetőfésű fogai nagyon hajlékonyak voltak, az 5125nél ezt kijavították?
2016. júl. 17. 16:05
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 2 féle is volt. Az egyik vezetékes, az bírta egy pár évig, aztán elgyengült. Most akkumulátoros van, de vezetékkel is használható. Nem tudom egyik pontos típusát sem, nem otthon vagyok most.


Az első, az tényleg durvább volt, kicsit élesebb fogakkal. A másiknál ez már sokkal finomabb. A hangja is, a használhatósága is.


Ami nagyon szuper benne, az a finom állíthatóság. Ezzel veri az összes többi hasonló terméket. Szeretjük nagyon!

2016. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!