Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi vettünk egy star-light...

Attimi kérdése:

Mi vettünk egy star-light dwm-905 fi típusú mosogatógépet de nem kaptunk hozzá használati útmutatót. Segítség kellene hogyan kell használni? Vagy esetleg elküldeni a használati útmutatóját?

Figyelt kérdés
Még nem volt mosogatógépem és nem tudom hogyan működik. 3 gomb van rajta és nekem ahogy logikus lenne a kezelés azt kipróbáltam de nem csinál semmit.

2016. szept. 16. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A nélkül nem szabad megvenni.
2016. szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utazás van de neten rendeltem és nem volt feltüntetve hogy nincs hozzá.
2016. szept. 16. 13:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi nem utazás hanem igazad. Elütöttem.
2016. szept. 16. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Fotózd le a kezelő részt, hátha tudunk segíteni.
2016. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de közben kiderült hogy program hibás.
2016. szept. 18. 15:17
 6/8 TcDc válasza:
Nálam az ECO mód villog folyamatosan és sípol vagy fél percig. ( Házzal együtt volt, így leírás sincs. ) Valakinek valami ötlete?
2020. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sikerült választ kapnod a problémára? Nekem is hasonló a gondom. ECO felirat villog és szaggatot sipolás 10 másod percig.
2020. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TcDc válasza:
Sajnos még nem.
2020. márc. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!