Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit white 107 felültöltős...

Indesit white 107 felültöltős mosógépem mosás közben leállt és azóta semmi, mintha nem kapna áramot. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 09:14
 1/9 A kérdező kommentje:
rosszul írtam indesit witp 82 a márkája :)
2010. ápr. 24. 09:17
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen egyszer. kikapcsoltam, vártam pár percet, és egy másik programot választva újraindítottam (mert az eredeti programon nem akart futni). a mosás végeztével minden újra használható volt.


amúgy nekem nagy csalódás ez a mosógép, 2-3 év után elkezdett lepattogzani, rozsdásodni. viszont nem penészedik - nézzük a jó oldalát.

2010. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és amit még utálok benne, hogy nem lehet 100%ig szétszedni a mosószertartóját, bleeehhhehhe, fogkefével se lehet belenyúlni teljesen.
2010. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szűrőt takarítsd ki, valami eldugíthatta
2010. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálam az a baj, hogy se kép se hang... A piros led sem világít rajta meg semmi...
2010. ápr. 24. 10:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagyis be sem lehet kapcsolni. A biztosítékot meg nem találom sehol, pedig elvileg lennie kéne...
2010. ápr. 24. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:
a kapcsoló általában a bejárati ajtónál van, felül. panellakásoknál gyakran van kint, a bejárati ajtó mellett egy kis szekrényben.
2010. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A mosógépben nincs biztosíték,ez a hiba legtöbbször ajtókapcsoló hibájára utal.Hívni kell hozzá szakit.Nem mondom hogy engem,mert ki tudja hol laksz,de házilag nem megoldható.Nem biztos hogy cserélni kell,(én nem szoktam mert elég drága)sokszor megoldható úgy is hogy az ajtó nem fog lezárni,de a gép hibátlanul működni fog.A csere 10e Ft felett is lehet típustól függően,sőt valószínű.A javítás ára meg szerelőfüggő.
2010. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az a baja, hogy a proci megdeglett benne.

zárlatos kissé... lehúzza a tápot 0-ra.

2010. máj. 1. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!