Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi öblítőt tesztek bele a...

Mennyi öblítőt tesztek bele a gépbe egy mosás folyamán? Felültöltős mosogépre gondolok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
150 milliliter folyékony öblítőt szoktunk a mosógépbe tenni egy mosáshoz.
2010. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egy kupakkal teszek.
2010. jún. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kb fél decilitert (4-esére higított koncentrátum) vagy 0,5-1 dl ecetet
2010. jún. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 2x-es koncentrátumot használok, azt javasolja, hogy minden mosáshoz tegyek majdnem egy kupakkal, de azt mutatja a képen, hogy ne legyen teli a kupak. Észrevettem, hogy ha színig öntöm a kupakot, és annyit töltök bele a mosógépbe, a ruháim tovább maradnak puhák és illatosak. Amit több napon keresztül hordok, mondjuk pulóver, az tényleg illatos marad több napig, pedig már állt is a szekrényben. Még a harisnyám, bugyim, zoknim is illatos szokott lenni minden reggel, mikor felhúzom a frisset:D Az ágynemű úgy kábé egy hétig marad illatos:D

Lenort használok.

2010. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is Lenort használok (sárgát és zöldet felváltva). Egy kupakkal szoktam tenni egész adag mosáshoz. Imásom az illatát.
2010. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is a zöld Lenort használom és én próbáltam már sokféleképpen adagolni,de én nem tudom aki csak egy kupakkal tesz bele,annak is jó illata lesz?? Őszintén! Mert én próbáltam már egy kupakkal,de egy nagy nulla volt,jóformán csak a mosópor illatát éreztem :S

Viszont anyósom és sogórnőm is maxig önti ez kb 2deci(!!!),de akkor jó erős illata is lesz :)

és így baromi gyorsan elfogy egy üveg öblítő. Hetente 1 min.!

2010. jún. 25. 13:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy kupakkal bőven elég!

Mi érezzük így is rajta!

Lehet rossz a szaglásotok vagy ti úgy szeretitek ha csak az öblítő illatát érzik rajtatok az emberek?

Mi még parfümöt is használunk :D

2010. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah és a zöld lenor a tuti!
2010. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

06-25 06:02-s vagyok

nekem friss illatúak a ruháim, még egy héttel később is...ahogy itt feljebb írta valaki, semmi szükségem arra, hogy a parfümöm illatát az öblítőé elnyomja


el nem tudom képzelni, hogy 2 dl koncentrátummal milyen szaga lehet egy-egy ruhának, de az tuti, hogy ennyi öblítő a textilnek biztos, hogy nem tesz jót, mert ezt képtelenség jól kiöblíteni belőle

2010. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!