Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire "zsákbamacska"...

Mennyire "zsákbamacska" használt hűtőt venni?

Figyelt kérdés
albérletben lakok és a hűtő ami a lakásban volt nem hűt rendesen, sokat zabál és kicsi is, egyszóval cserére érett. De nem akarok több tíz esetleg százezret most erre költeni. Arra gondoltam 20-30 ezerért veszek egy használtat.Milyen állapotúakat lehet ennyi pénzért venni? érdemes használtal "kísérletezni"?

2016. okt. 2. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tévedésből kezdj szervizelt hűtőkkel "kísérletezésbe", vehetsz akár hármat, mire egy tényleg lesz.

Kéz alól, használtat ne vegyél és legyen türelmed keresni!

Ha elszáll a gáz, többe kerül a javíttatása, mintha egy újat vennél.

El sem hiszed, milyen új gépekre lehet találni. Minőségre, energiatakarékosságra, szervízlehetőségre, méretre, praktikus beosztásra és bármiben sokszor jobbak, mint a boltban álló ugyanolyan "társaik" , amik akár 30-40-50 ezerért sem tudnak többet. Olasz gépet ne vegyél, lutri! Az enyém egy szépséghibás Gorenje: meghúzták kicsit az oldalát. A 130ezres gépet megkaptam 89.000-ért , 5 év gyári garanciával. Az oldala eltakarva ugyan, de hűt, mint az állat, probléma semmi. Márpedig betonlakásban hűtő nélkül nincs élet. Még télvíz idején se.

Jobb, ha "készletkisöprést" , csomagolási hibást, vagy vmi hasonlót keresel.

Ha ügyesen és türelemmel kutatsz , találsz energiatakarékos , megbízható minőséget.

[link]

[link]

[link]

[link]

A többiek majd még biztosan küldenek további infót : ne kapkodd el!

2016. okt. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet használtat is jót kifogni...

Amikor a szüleik meghaltak, mi is eladtuk azokat a dolgokat, amikre nekünk nem volt szükségünk. A hűtőnek sem volt semmi baja, csak nem tudtuk volna hova tenni... De adtunk már el azért is hűtőt, mert nagyobbat vettünk.


De sajnos az is igaz, hogy van olyan, akinél nem záródik rendesen, nem jól hűt, ezért cseréli le... A régit meg eladja...

Valóban lutri... :/

2016. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elektrooutlet.hu
2016. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs.

[link]

2016. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már többet vettem kéz alól használtat!20 ezerért LG Nofrostot is! Lecserélték semmi baja nem volt! Újszerű,Vettem fagyasztót és kis hűtőt is! pár ezer forintért! ki lehet fogni!használt oldalakon jófogás,vatera stb.Ha tudod személyesen meg kell nézni! És ki kell próbálni ,pár perc után már érezhető ha rendesen hűt!
2016. okt. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!