Javithato a huto?

Figyelt kérdés
Tegnap vettunk egy hutot es dontve szallitottuk, nem tudtam hogy nem lehet ezert hekapcsoltam ra kb ket orara es nagyon zugott es olyan hangot adott ki mintha csepegett golna valami belole, kihuztam aztan visszadugtam az aramforrasba, es most nem mukodik. Lehet javittatni vagy ez mar kuka? :(

2016. nov. 15. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy nem működik, el se indul a motor, vagy megy a motor csak nem hűt ?
2016. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem indul el, csak vilagit a lampa benne :(
2016. nov. 15. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
hat elvileg 1 napig rendesen allitva tarolod rendbejön. ha nem akkor kompresszor, javitani nem lehet, illetve nem lesz rentábilis, ha boltban vetted vidd vissza.. ha használtan akkor megszivtad..
2016. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D.O.81 ***** válasza:

Kérlek szépen, ezt úgy hívják, hogy folyadékütést kapott a kompresszor, mert döntött helyzetben a vaskondérban lévő olaj, olyan helyre is befolyt ahová nem kellett volna. Legalább egy nap kell ahhoz, hogy onnan kiszivárogjon. Mivel az olaj nem összenyomható, így a kompresszor engedett és eltört. Ha garanciális akkor, nem üzemel hibajellel vissza kell vinni és az elkövetett merényletről síri csöndben hallgatni. Ha használt, akkor I.J. kártya (így jártatok), konkrétan gazdaságilag totálkárossá tettétek a készüléket. Azaz javítani nem gazdaságos.


Üdv.

2016. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Reggel ujbol bedugtam es husz perc mulva szepen elkezdett zugni, elmentem munkaba most vagyok uton hazafele, es nagyon remelem h minden rendben lesz vele.

2016. nov. 16. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Döntve sem "illik" szállítani, de szerencséd volt. A "problémát" az okozta, hogy kihúztad és újra visszadugtad. Legalább 10-15 percet várni kell az újra bekapcsolásnál. Szerencsésen az automatika megcsinálta ezt helyetted, ezért nem indult el rögtön.
2016. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!