Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ilyen esetben sincs ertelme...

Ilyen esetben sincs ertelme kapszulas kavefozot venni?

Figyelt kérdés

Szerettem volna venni egy automata daralos kavegepet. Vannak hasznalt, de felujitott gepek, tobb ismerosunknek is van, allitolag nagyon jok.

Na de most kiderult, h ezek "nem szeretnek" gozolni, magyaran habos cappucinot, kakaot kesziteni. A szerelok csak a 2 kazanosokhoz ajanljak a gozolest, az meg joval dragabb is. Ujra 100ezernel vagyok, annyit meg nem akartam raszanni.

Na de most kerdezem en, minek vegyek 50ezerert egy olyan gepet, ami ismet csak kavet fozni tud? Oke, h finomabb, mint amit a regi Szarvasi vagy a kotyogos foz, de ezek szerint nem okosabb. (A Szarvasin mar nem mukodik a gozolo, ezert szerettem volna mast)

Szoval, arra gondoltam, h vennek egy kapszulas gepet. Hagyomanyos eszpresszohoz, tejes kavehoz hasznalnam a Szarvasit, viszont amikor szeretnek egy lattet vagy cappuccinot vagy epp a gyerek kakaot inna, akkor hasznalnam a kapszulat.

Ez igy hulyeseg? Nem nagyon tudom hogyan dontsek. Nem lenne minden nap hasznalatban a kapszulas, ezzel megnyujthato az elete? (Tobb helyen irtak, h 2 evet bir...ez nem tul kecsegteto)

Es milyen kapszulas gepet ajanlanatok? Arra gondoltam, h kb 30at raszannek a kapszulasra.

Vagy esetleg tudtok jo aron vhol 2 kazanos, automata Saecot?



2016. nov. 15. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Bazz! Miert nem veszel egy uj Szarvasit? Hidd el, nem jok semminek ezek a modern kapszulasok, de meg az automata daralosok sem.
2016. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2016. nov. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!