Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mért csak bal oldalról szól a...

DeluxeWharf kérdése:

Mért csak bal oldalról szól a hang a (headset, fülhallgató, füles) Fejhallgatóból?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy mért mert gondolom hogy egy kábel elcsesződött de azzal kezdődött hogy bal oldalról hallottam. Eddig rendben volt, elkezdtem mozgatni egy kábel, le szigetelő szalagoztam ugye hogy megtartsa a hangot. Ez működött pár napig, de aztán úgy elromlott hogy most már csak bal oldalról lehet hallani a hangot. Most meg az van hogy amikor mozgatom a kábel akkor olyan hangot add ki mintha a fülembe fújna a szél, de azt is csak néha. Mit lehetne csinálni vele? Mi a legrosszabb eset ami történhet a fülhallgatóval? Ilyen információkat kérnék és megoldásokat ha lehetne, köszönöm előre is! Valaki kíváncsi rá egy HyperX-es headsetem van (Gamer)

2016. nov. 19. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mi a legrosszabb eset ami történhet a fülhallgatóval?"

Megy a kukába.

De szétszedheted, és megpróbálhatod megjavítani. Az, hogy bekened szigetelőszalaggal az nem javítás.

2016. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok minden leírtál, de rosszul tudom értelmezni.

A lényeg ami lényeg a zsinórnak annyi. Vehetsz egy új fejhallgatót

2016. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értem, hogy garanciás, és hogy így ilyen állapotba ezt megtudnák javítani?
2016. nov. 19. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Elviszed és kicserélik a csatlakozót kb 3000 forintért.
2016. nov. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!