Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond a telefonnal/f...

Mi lehet a gond a telefonnal/fülhallgatóval?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Grand Prime telefonom és két hete tönkrement a hozzá gyárilag adott fülhallgató(szokásos mikrofon van rajta, meg egy gomb amivel a zenét állítom meg/indítom el) és vettem hozzá egy másik Samsung fülhallgatót, gondoltam ha a márka megegyezik akkor nem gond kompatibilitással. Ezen van 3 gomb. Kettő hangszabályzásra és egy amire nem jöttem rá, hogy mit csinál(valószínű, hogy hívást tudok vele fogadni) de zenét indítani/megállítani az istennek sem akar. Ez a fülhallgató hibája lenne vagy alapból nem lett ilyen funkció belerakva?

2016. okt. 11. 19:04
 1/6 A kérdező kommentje:
*nem lesz gond a kompatibilitással.
2016. okt. 11. 19:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Hangerő gombok valamelyike dupla gyors nyomás, vagy gyors nyomás 3x rá és működni fog. Azt tapasztald ki, hogy melyik milyen funkciót csinál. Elvileg telefonon be is tudod állítani.
2016. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos telefonon nincs ilyen opció de ezt a gombos dolgot megpróbalom, köszönöm!
2016. okt. 11. 19:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem reagál egy gombom sem. Ez új.
2016. okt. 11. 20:21
 5/6 Fritzkó Mákiel válasza:
Vagy a 3. gomb a számpörgetés vagy az a bekapcs azért nem reagál. Ha garanciás a telefon akkor meg mond már meg, hogy adjanak már 1 új fülest mert szétment. Mert ugye a garancia mindkettőre kell h vonatkozzon, hiszen az árukapcsolást a törvény tiltja. Legalább is szerintem, már ha a jogászokat ez komolyan foglalkoztatja. A logika ezt mondja legalább is.
2016. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mai nap kicserélték egy ugyan olyanra és azon minden tökéletes! A harmadik gomb a számok közötti váltáshoz van.
2016. okt. 12. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!