Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-en ha be van dugva...

Iphone 5s-en ha be van dugva a fülhallgató random felugrik a Siri/Voice Control, és másodpercenként leáll a zene vagy a videó amit épp lejátszanék. Ez mitől lehet, mit tudok vele csinálni, hogy ezt abba hagyja?

Figyelt kérdés

Amikor zenét hallgatok pár percenként magától bejön Siri, anélkül, hogy a home gombhoz egyáltalán hozzá értem volna, utána ugyan ezt megcsinálja még 1 percen belül kb. 10-szer, úgy, hogy a zenét el sem tudom indítani mert rögtön le is áll és megint felugrik a Siri, vagy ha nem, akkor csak magától leáll a zene, majd elindul és újra leáll, vagy átvált egy másik számra. Utána pár percig ez abbamarad, majd megint kezdi előlről. Ez mindig csak akkor van ha a telefonba be van dugva a fülhallgató, ha nincs benne, akkor nincs vele ilyen probléma. Youtube videóknál is ez van, meg igazából akkor is ha nem hallgatok zenét, vagy nézek videót, csak egyszerűen be van dugva a fülhallgató. A Sirit már kikapcsoltam, de igazából nem sokat ért, mert most Siri, helyett a Voice Control csinálja úgyanezt.

A fülhallgató amit használok az a gyári apple fülhallgató, ami még a telefonhoz volt. Kipróbáltam már másik fülhallgatóval is, azzal is ugyanezt csinálja, csak akkor méginkább (tehát többször ugrik fel a Siri, nem is tudok szinte egyáltalán zenét hallgatni vagy bármit csinálni úgy)

Kb. 1 hónapja van vele ez a probléma.

Már utána néztem egyébként, és láttam, hogy másoknak is van ilyen problémájuk, de csak angolul találtam ezzel kapcsolatban pár oldalt, ahol erről volt szó, de nem igazán értettem, úgyhogy örülnék ha valaki le tudná írni, hogy mit tudok ezzel kezdeni, mert már nagyon zavaró a dolog.



2016. szept. 13. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Valszeg a fulhallgato gombja al van baj. Próbáld ki nem "gombos" fülessel. Ha úgy jo akkor egyértelmű.
2016. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a telefon jack csatlakozója a rossz.

Gondolkodtam, hogy mi a franc az a "siri", aztán rákerestem, és ez talán csak még jobban erősíti, a fenti állításom, mert nekem ugyan androidom van, de ugyanúgy rossz a dugalj, és itt meg a hangkeresés szokott beugrani, amikor kimozdul a füles.

Amugy megértelek, nagyon idegesitő, főleg amikor a google fordító hangja elkezd pofázni, hogy "ha mondott valamit, azt sajnos nem értettem"...:'D

Szóval próbáld a szervizt.

2016. szept. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem biztos hogy szervizbe kell vele menni egyből, van egy ilyen funkció hogyha azt hallja a telefonod hogy ,,Hey Siri" akkor az bekapcsolja. Beállításokban nézd meg, lehet az a baj.
2016. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Strangle válasza:
Lehet nem aktualis mar a problema, de egy vékony kis csavarhúzóval, vagy fogpiszkálóval próbáld meg a jack bemenetet kitisztitani. Nekem sikerult igy megoldani, volt benne egy kis szosz.
2017. ápr. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!