Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Háztartási gépek

A kérdés

Whirpool mosogatógép nem mossa ki a kapszulákat, hibát jelez, mit tegyek?

Nem régiben vásároltam egy Whirpool ADP 200 WH típusú mosogatógépet, minden tökéltes volt, remekül működött, de az elmúlt héten nem mindig most ki teljesen a kapszulákat, volt hogy hamarabb abba hagyta a mosogatást. És a törlés/víz leengedés gomb 4*szer villog. Ezzel a villogassál jelzi ha hiba van.. de a használati utasítás a 4*szeri villogásról nem ír semmit, csak a 6 és 8szori villogásról.

JAR kapszulát használok. Szűrőket rendszeresen tisztítom.

Ha valakinek lenne bármi ötlete azt szívesen fogadnám ... meglepődnék ha a gép lenne rossz. Biztos vagyok benne hogy valamit én nem veszek észre.

A gépet rengeteget használjuk, nagyon hiányzik hogy nem megfelelően dolgozik

Köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: mosogatógép, Whirlpool, tabletta hiba

2016. dec. 29. 18:06  Privát üzenet  

A válasz

Nem megy le a víz rendesen, billegtesd meg kicsit a gépet.

Amúgy meg garis, hívj szerelőt!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. dec. 29. 19:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az alábbi mosogatógépről vagy AEG márkáról valakinek tapasztalat?
Whirlpool WFC3C26X típusú mosogatógép használati utasítása kellene. Az interneten letölthető használati utasítások sajnos nem adnak választ a felmerülő kérdéseimre! Segítene...
Van valakinek Whirlpool WFC3C26X típusú mosogatógépe? Mik a tapasztalatok vele kapcsolatban? Érdemes megvenni?
Nyertem egy mosogatógépet, de nem tudom eladni. A számla nálam van, de a vevő nem én vagyok, hanem a cég akitől nyertem, visszaváltható-e így a mosogatógép annál a cégnél aki forgalmazza?
Mosogatógép előnyei, hátrányai?
Candy CSF4570E mosogatógép bekapcsolás után csak csipog és villognak a ledjei. Mi a baja?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Háztartási gépek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!