Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirpool mosogatógép nem...

Whirpool mosogatógép nem mossa ki a kapszulákat, hibát jelez, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem régiben vásároltam egy Whirpool ADP 200 WH típusú mosogatógépet, minden tökéltes volt, remekül működött, de az elmúlt héten nem mindig most ki teljesen a kapszulákat, volt hogy hamarabb abba hagyta a mosogatást. És a törlés/víz leengedés gomb 4*szer villog. Ezzel a villogassál jelzi ha hiba van.. de a használati utasítás a 4*szeri villogásról nem ír semmit, csak a 6 és 8szori villogásról.


JAR kapszulát használok. Szűrőket rendszeresen tisztítom.


Ha valakinek lenne bármi ötlete azt szívesen fogadnám ... meglepődnék ha a gép lenne rossz. Biztos vagyok benne hogy valamit én nem veszek észre.


A gépet rengeteget használjuk, nagyon hiányzik hogy nem megfelelően dolgozik



Köszönöm!



#mosogatógép #Whirlpool #tabletta hiba
2016. dec. 29. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem megy le a víz rendesen, billegtesd meg kicsit a gépet.

Amúgy meg garis, hívj szerelőt!

2016. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mire jó a billegtetés, előző?
jan. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!