Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet-e neomagnolt használni...

Lehet-e neomagnolt használni mosógépben (ruha fertőtlenítésére), és ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Új, még garanciás a mosógép. Nem a gép, hanem a szennyezett ruha (több adag) miatt használnék Neomagnolt. Nem árt-e az, új középkategóriás gépnek? A dobba vagy az adagolótartályba tegyem-e a tablettákat, milyen fokon mossak és maximum mennyi tablettát használjak?

Köszi!



2017. jan. 8. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
én inkább folyékony fertőtlenítőt használnék. a tabletta nem biztos, hogy jól oldódik fel, vagy mielőtt a gépbe teszed felaprítod vagy feloldod. szerintem elég ha az adagolóba teszed.
2017. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam,hogy valaki ezt használta volna gépben.

Inkább vegyél ilyet.


[link]

2017. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege az lenne, bocs, ez kimaradt, hogy nem megy-e tönkre a gép a neomagnoltól (Domestos-t nem használnék, mivel az tapasztalataim szerint fakítja a ruhákat).
2017. jan. 8. 10:03
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, csak most olvastam a kommentek után. Igen, én is attól tartok, hogy a Neomagnol tabletta nem oldódik fel jól, és így károsítja a gépet. Egy jó öreg Hajdu mosógéppel megcsinálnám, de ezek az újak, ki tudja, mitől krepálhatnak be.
2017. jan. 8. 10:06
 5/9 A kérdező kommentje:
bocs, ...a kommentek előtt olvastam
2017. jan. 8. 10:17
 6/9 A kérdező kommentje:

"Erről még nem hallottam,hogy valaki ezt használta volna gépben.

Inkább vegyél ilyet.


[link]


és ez mennyire fakítja a ruhák színét, tapasztalataitok szerint?

2017. jan. 8. 10:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaz belinkeltem,de látom nem olvastad el.


"Klórmentes. Hideg és meleg vízben egyaránt hatásos. Közömbösíti a mosószer maradványokat......"


A klór mentes a lényege.

2017. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi, valóban elkerülte a figyelmem a sietségben.

Viszont bár klórmentesnek írják, de itt meg:

[link] , egy "Didecyldimethylammonium klorid 2,7%" anyag van feltüntetve (ez, gondolom, a termékcímkéről van, amit a te linkeden nem adtak meg). Most akkor fakít vagy sem, az érdekelne.

2017. jan. 8. 10:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Oldd fel mosás előtt a tablettát és úgy tedd a tartályba.
2017. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!