Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Áramvédő (FI relé) kapcsoló...

Áramvédő (FI relé) kapcsoló 1-2 havonta leold. Hogy tudnék rájönni mivel van gond?

Figyelt kérdés
30mA-es egyfázisú FI relé. Az agyam vágja szét, általában akkor old le amikor nem vagyunk otthon és nem megy semmi gép vagy világítás (kazán, riasztó kivételével). Új ház új gépekkel! Mivel nagyon ritkán jelentkezik a hiba és nem tudom reprodukálni ezért jó lenne vmi tipp hogy tudnék rájönni mivel van gond... amúgy kicseréltem 100mA-es FI relére és így már sosem old le, de jobban örülnék ha visszatehetném a 30mA-est.

2017. márc. 8. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hűtőben pont nem nagyon van. Legalábbis a hagyományos modellekben nincs. Azért tudják szépen bezavarni pl. a vezeték nélküli csengőket, akkora zavart tudnak okozni a bekapcsoláskor.
2017. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Megoldódott azóta? Mi volt a probléma? Nem lehet, hogy a hűtőnek az önleolvasztós funkiciója terheli olyankor? Az szokott párhavonta magától lefutni, hátha olyankor terheli túl, nem? Bár a FI relé inkább asszimmetrikus áramra old le, semmint túláramra, de lehet, hogy rosszul tudom...
2021. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szia. Pont ugyan ez van nálunk is. Minden jelenség, új ház stb ugyan az. Megoldás még nincs. Nálatok?
2021. jún. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Szia. Pont ugyan ez van nálunk is. Minden jelenség, új ház stb ugyan az. Megoldás még nincs. Nálatok?"

Kell még egy áramvédő, ketté kell kötni a rendszert.

2021. jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Légyszíves keress meg. Írtam neked. Köszi.
2021. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!