Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv. Van egy ZTE Grand X In...

PINgWINkee kérdése:

Üdv. Van egy ZTE Grand X In típusú telefonom. Tegnap nagyon felmelegedett és kikapcsolt. Azóta sem reagáll a ki/be kapcsoló gombra. Mi lehet a gond? SÜRGŐS! Vagy csak lezárt 1 kicsit?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szervíz.
2013. júl. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 martin2123 válasza:
Nekem ilyen telóm van. Valamelyik nap pont igy jártam mint te. Túlmelegedett kivettem az aksiját és nem akart bekapcsolni sehogyse. Aztán feltettem tölteni és úgy rögtön bekapcsolt.
2013. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekemis bekapcsol töltőröl... De 10perc használat után kiis kapcsol. :) Töltő nélkül besem kapcsol.. nincs rá gari mert elvileg beázott... De egyszerű fizika kémia hogy egy 60fokos telónál pára csapódik le... Szóval :/
2013. aug. 9. 01:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szervízben megmondják milyen baja van. Valószínüleg rövidzárlat (vagy SoC-ban vagy akkuban), a beázás miatt.
2013. aug. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!