Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes mosogatógépet használni?

Érdemes mosogatógépet használni?

Figyelt kérdés
Eddig teljesen kimaradtak az életemből a mosogatógépek. Ugyan olyan jó vagy esetleg jobb a kézi mosásnál? Megéri ezeket a gépeket hasznáni?

2017. máj. 12. 15:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Akkor sem változtatom meg a véleményemet, ha lepontoztál./ Nem szoktam nézni az értékeléseket / 65 éves nagymama

2017. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 acelsziv ***** válasza:
Érdemes. Amikor ketten voltunk 2 3 naponta mosogattunk vele. Egyszerűen vettünk 12 személyes étkészletet és nem fogyott ki semmi.
2017. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mennyi a létszám? Mik a szokások? Kevés embernél (mondjuk 3) a választás egyszerű: vagy veszel minden konyhai eszközből még kétszer annyit, és bírod a büdöset, vagy naponta járatod. Közbenső megoldás, ha elöblögeted rendesen a cuccokat, ugyanannyi víz és mosószer használatával, mintha kézzel mosogatnál - és még járatod majd a mosogatógépet is.
2017. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Kb olyan szinten van mint a mosógép. Azért csak könnyebb h bedobod a ruhákat és tisztán veszed ki, minthogy kézzel állj neki. Mosogatás dettó. Sztem jobb. a kézi mosogatásnál és olcsóbb is. A megtakarított időről nem is beszélve, az a pénznél is értékesebb.
2018. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az idő? :) Vagy 30 évet töltöttem kézi mosással, primitívusz sparhelten majd pb gázon melegített vízzel mosógéppel és mellette külön centrifugával, mire eljött az automata mosógépek korszaka, a mosás egy unalmas és hosszadalmas munka volt, de a mosogatás sosem volt több 15 percnél. :) Annyit meg elvesz a gépbe és gépből pakolás is.
2018. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15 /15 Igazad van egy pár darab edénynél! Ami miatt szeretem, hogy sokkal tisztábbak és higénikusabbak az edények kevesebb víz használata mellett! 70 éves nagyi vagyok!
2018. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!