Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A szobámba szeretnék venni...

A szobámba szeretnék venni egy minihűtőt, milyet ajánlotok, ami nem túl kicsi és nem is annyira drága?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és csak én használnám, hogy belepakoljak néhány sört, meg egy üveg bort. Azért kéne ez külön, mert anyám nem örül ha van nálam alkohol. Viszont elő szokott fordulni, hogy kimennénk mennénk haverokkal parkba, és ott meginnánk egy sört amikor beszélgetünk, és akkor jól jön a hideg sör

2017. máj. 13. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Ardes márkának vannak kicsi, 15-20 ezerért kapható hűtői, de azokba max. 5 palack fér bele.

Ha csak erre kell, egy hűtőtáska lehet jobb megoldás lenne. Vagy vegyétek olyan boltban ahol hűtőben van a pia.

2017. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két megoldás lehet! Használt Lehel 60 literes kis hűtő. pár ezer forint Nekem is van egy eladó! Vagy pici autóshűtő amibe max 4 dobozos sör fér bele ,az is van,230V ról és 12V ról is működik!(ez utóbbi ha a
2017. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két megoldás van : Használtan pár ezer Ftért lehet Lehel 60 literes hűtőt kapni,egy eladó nekem is van!

Vagy van autós kis hűtő ebbe max csak 4 dobozos sör fér bele,de megy 230 Vról és 12V ról is ilyenem is van! És Ha a csatlakozásnál a kapcsolót átkapcsolod melegíteni is tud!

2017. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!