Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit használtak a fűnyíró előtt?

Mit használtak a fűnyíró előtt?

Figyelt kérdés
Házi dolgozatot kell írnom és az interneten nem találtam semmit ehhez kapcsolódóan. Különben a fűnyíró működéséről is lehet válasz.

2017. máj. 18. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sarlót,kaszát,birkát,lovat,tehenet.
2017. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Kasza, sarló. Emberi erővel nyírtak füvet. Vagy lelegeltették az állatokkal.

Ne mondd hogy ennyire életképtelen vagy...pff...

2017. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Szia!

1792 előtt még nem volt honos növény a fű lgy nyírni sem kellett nagyon. Kolombusz Kristóf hozott fűmagot az akkori európába de azt a szél a partraszállás előtt szétfújta a kezéből a magokat. A következő kb 30évben a fű növekedése és magassága már kényelmetlenné vált az embereknek így 1830ban feltalálták a fűnyírógépet.

2017. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
48%
Tudom buta vagyok, de az előző hozzászólóról nem tudom eldönteni hogy poénnak szánta, vagy halál komoly :D
2017. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A válaszok készen vannak csak jól kell kérdezni.


"Be van fejezve a nagy mű, igen.

A gép forog, az alkotó pihen."

2017. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!