Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet beépíthető indukciós...

Lehet beépíthető indukciós főzőlapon húslevest főzni?

Figyelt kérdés

Konyhatervezés és berendezés előtt állok. Eddig gázzal főztem. Most nem lesz gáz a konyhában, ezért főzőlapom lesz beépítve. Olvasgatok a témában és sokan az indukcióst javasolják, mert sokkal energiatakarékosabb.

Én azonban félek tőle... Nem tudom azon, lehet- e egy normális húslevest főzni, aminek ugye az a lényege, hogy gyöngyözzön egész délelőtt.

Minden infót, ötletet, tanácsot szívesen fogadok.


2017. jún. 18. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Indukciós főzőlapon használható edényeket használhatsz csak mással nem működik.

Meg kell szokni a főzést és a fokozatokat ki kell tapasztalnod.

2017. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne. Ugyanúgy működik minden, csak a pirítás sokkal gyorsabb, mert hamarabb melegszik a serpenyő. Nekünk van a konyhában gáz, de nem használjuk, minden elektromos.
2017. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Indukciós főzőlaphoz speciális edények kellenek Mielőtt beruházol, kérdezz rá! Az egész edénykészletedet le kell hozzá cserélni.
2017. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy milyen edény jó rá. Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 18. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!