Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Színfogó kendő valóban jó?...

Színfogó kendő valóban jó? Melyik fajta? Érv ellenérv?

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól bevált. A Dm-es saját márka éppen olyan jó, mint a márkás, nem érdemes a drágabbat megvenni.
2015. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Mondjátok már el ez meg mi? Most hallom először.


Köszi!

2015. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második, a színfogó kendő egy olyan kendő, amit a mosáskor a mosógépbe teszel a ruhákra, ha különböző színű ruhákat szeretnél összemosni, mert pl. sok fehér, de csak 1-2 színes ruhád van, vagy fordítva. A kendő felfogja a kieresztett színeket és a fehér, világos ruha nem színeződik el, a piros nem fogja be a kéket és így tovább.


Drogériákban lehet kapni de talán már nagyáruházakban is. Az adagolás a csomagoláson fel van tüntetve, tehát hogy milyen arányú sötét/színes/fehér ruhához hány kendő javasolt.



Kérdező,


nekem nagyon bevált, mivel szinte csak sötét, fekete ill. sötét színű ruháink vannak, elvétve világos, ezért nekem megspórol mindig 1-1 külön mosást. Előtte, ha összemostam 1-2 mosás után tényleg szürke volt a fehér, de a kendővel egyáltalán nem. Én a Rossmannosat szoktam venni.

2015. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Egyszer dobtam be a lányom piros mintás pólóját más színesekkel, meg egy kendőt. A kendő belekeveredett egy világoskek nadrágom szárába és csodaszépen megfogta a a piros festék belőle a nadrágom.
2015. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Utolsó te milyen fajta kendőt használtál?

2015. szept. 28. 20:05
 6/13 anonim ***** válasza:
dylon-t.
2015. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Általában rózsaszínt, szürkét és feketét mosok együtt színfogóval. A színfogó rendszeresen pink lesz, de mindennek nagyon szép marad a színe, úgyhogy nekem bejött.

A lila ágyneműmet is együtt mosom a fehér lepedővel. Nem látszik rajta.

2015. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Ááááh, csak penzkidobas!


En nem szoktam hasznalni semmilyen kendöt.

Ha, van vilagos ruha, egy-ket-harom darab, akkor rövid programmon lefutattom a mosogepet ca. 40 perc, aztan annyi.


Nem kell stresszelni a bevasarlasnal, hogy most még kendö is kell, jajj el ne felejtsem. Kendövel is összefoghatjak egymast a ruhak.

A Calgon miegyeb is hülyeseg, mert a mososzerek mar eleve tartalmaznak vizkötelenitö szert.

En csak mososzert hasznalok, valamikor Lenor helyet, haztartasi ecetet, a ruhakat fertötleniti, puhava teszi es az ecet gyben tisztitja a gepet.

2015. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Eleve nem értem a kendőzést: színes ruhát sosem mosok fehérrel, mert vagy színeshez való mosószert használok - amitől a fehér nem lesz fehér, vagy fehér mosószerrel mosok, de az meg - kendő ide, kendő oda -, árt a színesnek.


Ha pedig színeresztő ruhát akarok mosni, arra ott a két kis kezem. Nem egy vaszizdasz.

2015. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
21%
Nagyon rossz,nem ajánlom!!!! Semmit sem segít!!!
2015. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!